X
تبلیغات
رایتل
پایگاه علمی دانشجویان علوم آزمایشگاهی شاهرود

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

پایگاه علمی دانشجویان علوم آزمایشگاهی شاهرود

ایران طب - ویژه دانشجویان گروه های پزشکی و پیراپزشکی 88

صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها
تبلیغات
تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


لوگو

خوش آمدید
موضوع: | نویسنده: فرشاد نوروزی

قابل توجه دانشجویان گرامی:

با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشجویان علوم آزمایشگاهی ورودی 88 تنوانسته اند درس انگل شناسی (1) را پاس کنند و همچنین این درس پیش نیاز درس انگل شناسی (2) و آزمایشگاه آن می باشد، بر آن شدیم تا با ارسال نامه ای به مدیر محترم گروه علوم آزمایشگاهی، خواهان برگزاری کلاس تئوری انگل شناسی (1)در نیمسال اول سال تحصیلی 1389-1390 شویم تا این افراد بتوانند دروس انگل شناسی (1) و انگل شناسی (2) را به صورت همنیاز اخذ نمایند و هم از لحاظ تعداد واحد های اخذ شده طبق چارت گروه، از بقیه دانشجویان باز نمانند.لذا افرادی تمایل به تشکیل این کلاس دارند می توانند نام و شماره دانشجویی خود را برای ما ارسال کنند تا نام آنها در لیست افراد ثبت نامی و موافق تشکیل کلاس قرار گیرد.


با توجه به اینکه مدیر گروه علوم آزمایشگاهی روز یکشنبه در دانشکده هستند از دانشجویان در خواست می شود تا نام خود را تا ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 3 مرداد 1389 برای ما ارسال کنند.

واضح است که این کلاس با به حد نصاب رسیدن افرادی که اعلام آمادگی کرده اند تشکیل خواهد شد، پس این خبر را به دوستانتان اطلاع دهید.


برای ارسال نام و شماره دانشجویی خود اینجا کلیک کنید.(نام و شماره دانشجویی شما محفوظ می ماند و برای بقیه نمایش داده نمی شود)